Blok noży Alpha, 9 częściowy

Blok noży Alpha, 9 częściowy

9-1000
2.398,37 zł
Bruttopreis

Blok noży Alpha, 9 częściowy | Kod produktu: 9-1000

Menge
  Auf Lager

Zestaw noży dla każdego domu. W skład zestawu wchodzi 6 noży serii Alpha oraz widelec do mięsa i ostrzałka o długości 26 cm (inna niż ta na zdjęciu). Dodatkowo blok może być wyposażony w nożyczki kuchenne (za dodatkową opłatą). Uzupełnieniem zestawu jest doskonałej jakości blok wykonany z drewna bukowego. Blok dostepny jest w kolorze naturalnym (lakierowany) bądź w kolorze czarnym - prosimy o wybór odpowiedniego wariantu w czasie składania zamówienia. 

Wszystkie elementy składowe zestawu nadają się do mycia w zmywarkach automatycznych.

Termin realizacji zamówienia 10 dni roboczych

W skład zestawu wchodzą:

Prosimy o zapoznanie się z zaleceniami odnośnie pielęgnacji i przechowywania noży kutych zawartymi na stronie internetowej www.guede-solingen.pl

Noże serii Alpha wykonane są z jednego kawałka szlachetnej stali chromowo-wanadowo-molibdenowej wykuwanej ręcznie. Do uzyskania wyrobu gotowego, kawałek stali poddawany jest ponad 30 czynnościom obróbki mechanicznej i termicznej. Dzięki całkowicie ręcznemu procesowi produkcji uzyskiwane wyroby posiadają niezrównaną jakość i dokładność wykonania.

Dzięki temu, że noże serii Alpha wykonane zostały z jednego kawałka metalu oraz dzięki dodatkowym wzmocnieniom na początku i końcu uchwytu zapewniają jedyne w swoim rodzaju utrzymanie równowagi noża w czasie pracy.

Polerowane na lustro uchwyty wykonane są z tworzywa sztucznego zwanego Hostaform, które odporne jest na zmiany środowiska pracy. Dzięki temu, oraz dzięki bardzo dużemu zakresowi rodzajów noży wchodzących w skład serii Alpha, seria ta jest idealnym wyposażeniem dla profesjonalnych kucharzy jak również dla wielbicieli gotowania.

Artikeldetails

9-1000

Download

Katalog noży Alpha

Pełen katalog noży serii Alpha z opisem serii

Download (274.32k)

Product Comments

Kommentare (0)