Güde blok noży Alpha, 6 częściowy

Blok noży Alpha, 6 częściowy

6-1000 Rund
1.292,68 zł
Bruttopreis

Güde blok noży Alpha, 6 częściowy | Kod produktu: 6-1000 Rund

Menge
  Auf Lager

Zestaw noży dla każdego domu. W skład zestawu wchodzi 5 noży serii Alpha oraz ostrzałka o długości 26 cm. Uzupełnieniem zestawu jest doskonałej jakości blok w nowoczesnej formie, wykonany z drewna bukowego. Blok dostepny jest w kolorze naturalnym (lakierowany). 

Wszystkie elementy składowe zestawu nadają się do mycia w zmywarkach automatycznych.

W skład zestawu wchodzą:

Prosimy o zapoznanie się z zaleceniami odnośnie pielęgnacji i przechowywania noży kutych zawartymi na stronie internetowej www.guede-solingen.pl

 

Noże serii Alpha wykonane są z jednego kawałka szlachetnej stali chromowo-wanadowo-molibdenowej wykuwanej ręcznie. Do uzyskania wyrobu gotowego, kawałek stali poddawany jest ponad 30 czynnościom obróbki mechanicznej i termicznej. Dzięki całkowicie ręcznemu procesowi produkcji uzyskiwane wyroby posiadają niezrównaną jakość i dokładność wykonania. 


Dzięki temu, że noże serii Alpha wykonane zostały z jednego kawałka metalu oraz dzięki dodatkowym wzmocnieniom na początku i końcu uchwytu zapewniają jedyne w swoim rodzaju utrzymanie równowagi noża w czasie pracy.

Polerowane na lustro uchwyty wykonane są z tworzywa sztucznego zwanego Hostaform, które odporne jest na zmiany środowiska pracy. Dzięki temu, oraz dzięki bardzo dużemu zakresowi rodzajów noży wchodzących w skład serii Alpha, seria ta jest idealnym wyposażeniem dla profesjonalnych kucharzy jak również dla wielbicieli gotowania.

Download

Katalog noży Alpha

Pełen katalog noży serii Alpha z opisem serii

Download (274.32k)

Product Comments

Kommentare (0)