Alpha

Specials

Viewed products

Newsletter

Oryginalne garnki rzymskie
Nóż do warzyw, 9 cm View larger

Nóż do warzyw GÜDE Solingen 9 cm

1701-09

New

Nóż do warzyw, z ostrzem o długości 9 cm

More details

182,93 zł

More info

Kuty nóż do jarzyn. Pracując tym nożem obróbka warzyw do przygotowywania posiłków będzie prawdziwą przyjemnością. Bardzo ostra klinga o odpowiednio dobranej długości sprawia że praca wykonywana jest szybko i sprawnie.

Podstawowe parametry noża:

  • Seria: Alpha
  • Kod produktu: 1701-09
  • Długość ostrza: 9 cm
  • Możliwość mycia w zmywarce: TAK

Noże serii Alpha wykonane są z jednego kawałka szlachetnej stali chromowo-wanadowo-molibdenowej wykuwanej ręcznie. Do uzyskania wyrobu gotowego, kawałek stali poddawany jest ponad 30 czynnościom obróbki mechanicznej i termicznej. Dzięki całkowicie ręcznemu procesowi produkcji uzyskiwane wyroby posiadają niezrównaną jakość i dokładność wykonania.

Dzięki temu, że noże serii Alpha wykonane zostały z jednego kawałka metalu oraz dzięki dodatkowym wzmocnieniom na początku i końcu uchwytu zapewniają jedyne w swoim rodzaju utrzymanie równowagi noża w czasie pracy.

Polerowane na lustro uchwyty wykonane są z tworzywa sztucznego zwanego Hostaform, które odporne jest na zmiany środowiska pracy. Dzięki temu, oraz dzięki bardzo dużemu zakresowi rodzajów noży wchodzących w skład serii Alpha GÜDE Solingen, seria ta jest idealnym wyposażeniem dla profesjonalnych kucharzy jak również dla wielbicieli gotowania.

 

Reviews

Write a review

Write a review

Accessories

30 other products in the same category:

Download

Katalog noży Alpha

Pełen katalog noży serii Alpha z opisem serii

Download (274.32k)