Paul Wirths zestaw Cultura 24 szt

Paul Wirths zestaw Cultura 24 szt

PW44-24
zł373.98
Tax included

Paul Wirths zestaw Cultura 24 szt | Kod produktu: PW44-24

Quantity
  Out-of-Stock

Zestaw 24 sztućców ze stali chromowo-niklowej 18/10

  • łyżka - 20 cm - 48 g - 6 sztuk
  • widelec - 20 cm - 38 g - 6 sztuk
  • noż - 22,5 cm - 78 g - 6 sztuk
  • łyżeczka - 14,5 cm - 23 g - 6 sztuk

Sztućce niemieckiej marki Paul Wirths wykonane są wyłącznie z wysokostopowej, nie magnetyzującej się stali szlachetnej. Materiał, z którego wykonane są sztućce to stal nierdzewna, odporna na wszelkie korozje, w tym również na korozję perforacyjną, która objawia się wżerami przypominającymi dziurki (bez szczególnych zmian w zabarwieniu stali). Ostrza noży wykonane są ze stali chromowo-niklowej, z dodatkiem molibdenu i wanadu.

Sztućce Paul Wirths można bez ograniczeń myć w zmywarkach, są one odporne na sól, resztki potraw i agresywne detergenty. W trakcie mycia sztućców w zmywarce może wystąpić sporadyczne pojawianie się małych plamek rdzy. Jeśli spotkamy się z takim zjawiskiem oznacza to, że nasze widelce, noże, bądź łyżki pokryły się „ nie swoją” rdzą. Pojawienie się małych plamek rdzy na sztućcach Paul Wirths oznacza wyłącznie to, że były one myte z innymi (rdzewnymi) przyborami kuchennymi. Wystarczy jeden mały nożyk ze stali węglowej, aby na naszych sztućcach pojawiły się takie plamki. Niewielka, niewidoczna rdzewna śrubka przy pokrywce lub uchwytach naszych stalowych garnków może spowodować pojawienie się tychże plamek. Czy nawet emaliowane garnki z mikropęknięciami przy uchwytach (częsty przypadek), przez które w trakcie mycia wydostaje się korozja mogą być trudnym do zdiagnozowania źródłem wypłukiwanej rdzy. Usunięcie plam z naszych sztućców nie będzie problemem. Wystarczy przetrzeć je szmatką, a obce plamy znikną nie pozostawiając żadnego śladu na powierzchni.

Duże zdjęcie 1:1 pokazuje fizyczną wielkość sztućców.

Czy wiesz że

Wysokiej jakości stal możemy sami łatwo rozpoznać przyczepiając do niej magnes. Im słabiej przywiera tym lepszą mamy stal. Niskostopowa stal magnetyzuje, natomiast stal szlachetna nie przykleja się w ogóle do magnesu, co świadczy również o tym, że stal jest wysoce odporna na środowisko zewnętrzne.

Product Comments

Comments (0)