Alpha

Specials

Viimati vaadatud

Uudiskiri

Oryginalne garnki rzymskie
Nóż do twardego sera, 10 cm View larger

Nóż do twardego sera GÜDE Solingen 10 cm

1805-10

New

Nóż do twardego sera z klingą o długości 10 cm

More details

368,00 zł

More info

Nóż do twardych serów. Niezbędne wyposażenie dla wszystkich smakoszy serów długo dojrzewających. Krojenie parmezanu za pomocą tego noża to wręcz dziecinna zabawa. Bardzo mocna i ostra klinga zapewnia precyzyjne krojenie nawet najtwardszego kawałka sera.

Podstawowe parametry noża:

  • Seria: Alpha
  • Kod produktu: 1805-10
  • Długość ostrza: 10 cm
  • Możliwość mycia w zmywarce: TAK

Noże serii Alpha wykonane są z jednego kawałka szlachetnej stali chromowo-wanadowo-molibdenowej wykuwanej ręcznie. Do uzyskania wyrobu gotowego, kawałek stali poddawany jest ponad 30 czynnościom obróbki mechanicznej i termicznej. Dzięki całkowicie ręcznemu procesowi produkcji uzyskiwane wyroby posiadają niezrównaną jakość i dokładność wykonania.

Dzięki temu, że noże serii Alpha GÜDE Solingen wykonane zostały z jednego kawałka metalu oraz dzięki dodatkowym wzmocnieniom na początku i końcu uchwytu zapewniają jedyne w swoim rodzaju utrzymanie równowagi noża w czasie pracy.

Polerowane na lustro uchwyty wykonane są z tworzywa sztucznego zwanego Hostaform, które odporne jest na zmiany środowiska pracy. Dzięki temu, oraz dzięki bardzo dużemu zakresowi rodzajów noży wchodzących w skład serii Alpha GÜDE Solingen. Seria ta jest idealnym wyposażeniem dla profesjonalnych kucharzy jak również dla wielbicieli gotowania.

Kommentaarid

Kirjutage oma ülevaade

Kirjutage oma ülevaade

Accessories

30 other products in the same category:

Download

Katalog noży Alpha

Pełen katalog noży serii Alpha z opisem serii

Download (274.32k)