Alpha

Specials

Peržiūrėta

Naujienlaiškiai

Oryginalne garnki rzymskie
Nóż do cięcia dekoracyjnego, 9 cm View larger

Nóż do cięcia dekoracyjnego GÜDE Solingen 9 cm

1704-09

New

Nóż do cięcia dekoracyjnego z klingą o długości 9 cm

More details

235,77 zł

More info

Nóż do dekoracyjnego cięcia warzyw i owoców. Niezbędne wyposażenie w każdej kuchni. Mocna klinga ze specjalnymi nacięciami falistymi do wycinania ozdobnych kształtów w warzywach i owocach.

Podstawowe parametry noża:

  • Seria: Alpha
  • Kod produktu: 1704-09
  • Długość ostrza: 9 cm
  • Możliwość mycia w zmywarce: TAK

Noże serii Alpha wykonane są z jednego kawałka szlachetnej stali chromowo-wanadowo-molibdenowej wykuwanej ręcznie. Do uzyskania wyrobu gotowego, kawałek stali poddawany jest ponad 30 czynnościom obróbki mechanicznej i termicznej. Dzięki całkowicie ręcznemu procesowi produkcji uzyskiwane wyroby posiadają niezrównaną jakość i dokładność wykonania.

Dzięki temu, że noże serii Alpha GÜDE Solingen wykonane zostały z jednego kawałka metalu oraz dzięki dodatkowym wzmocnieniom na początku i końcu uchwytu zapewniają jedyne w swoim rodzaju utrzymanie równowagi noża w czasie pracy.

Polerowane na lustro uchwyty wykonane są z tworzywa sztucznego zwanego Hostaform, które odporne jest na zmiany środowiska pracy. Dzięki temu, oraz dzięki bardzo dużemu zakresowi rodzajów noży wchodzących w skład serii Alpha GÜDE Solingen. Seria ta jest idealnym wyposażeniem dla profesjonalnych kucharzy jak również dla wielbicieli gotowania.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Accessories

30 other products in the same category:

Download

Katalog noży Alpha

Pełen katalog noży serii Alpha z opisem serii

Download (274.32k)