Prezenty

Specials

Peržiūrėta

Naujienlaiškiai

Oryginalne garnki rzymskie
Zestaw 3 noży w opakowaniu upominkowym View larger

Zestaw 3 noży w opakowaniu upominkowym

3-0000

New

Zestaw 3 noży w opakowaniu upominkowym | Kod produktu: 3-0000

More details

924,39 zł

More info

Zestaw 3 noży dla miłośnika kuchni. Podstawowy zestaw noży niezbędny w każdej kuchni. Noże zostały dobrane w ten sposób aby za ich pomocą zapewnić wykonywanie większości prac kuchennych. Produkt zapakowany w eleganckie pudełko z ciemnego kartonu. Doskonały prezent na wszelkie okazje.

W skład zestawu wchodzą:

Noże serii Kappa wykonane są z jednego kawałka szlachetnej stali molibdenowej (X 50 Cr MoV 15) wykuwanej ręcznie. Do uzyskania wyrobu gotowego, kawałek stali poddawany jest ponad 30 czynnościom obróbki mechanicznej i termicznej. Dzięki całkowicie ręcznemu procesowi produkcji uzyskiwane wyroby posiadają niezrównaną jakość i dokładność wykonania.

Noże z serii Kappa w czasie procesu produkcyjnego są poddawane między innymi procesowi hartowania w lodzie w temperaturze -82°C przez co posiadają one bardzo dużą twardość przy zachowaniu dużej elastyczności, co czyni je wspaniałym narzędziem w rękach każdego kto się nimi posługuje.

Dzięki temu, że noże serii Kappa wykonane zostały z pełnego metalu zapewniają jedyne w swoim rodzaju utrzymanie równowagi i balansu.

Tradycyjny sposób produkcji tych noży, a zarazem innowacyjny i ponadczasowy Design przyniosły serii Kappa nagrodę RED DOT DESIGN AWARD.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

30 other products in the same category:

Download

Katalog noży Kappa

Pełny katalog noże serii Kappa

Download (179.82k)