Nóż do obierania 6 cm Solingen Guede Alpha Oliwkowa

Alpha oliwkowa - nóż do szpikowania 8 cm

X764-08
231,71 zł
Brutto

Nóż do szpikowania serii Alpha Oliwkowa. Niezbędne narzędzie przy szpikowaniu chudego mięsa. Mocna klinga z ostrym czubkiem z łatwością przebija się przez nawet najchudsze mięso.

Ilość
  W magazynie

Nóż do szpikowania serii Alpha Oliwkowa z klingą 8 cm

Niezbędne narzędzie przy szpikowaniu chudego mięsa i dziczyzny. Mocna klinga z ostrym czubkiem z łatwością przebija się przez nawet najchudsze mięso. 

Podstawowe parametry noża:

  • Seria: Alpha oliwkowa

  • Kod produktu: X764-08

  • Długość ostrza: 8 cm

  • Możliwość mycia w zmywarce: NIE

Noże serii Alpha Oliwkowa wykonane są z pojedynczego kawałka szlachetnej stali molibdenowej.

Całość procesu produkcji noża odbywa się ręcznie. Aby wyprodukować nóż, kawałek stali poddawany jest ponad 40 czynnościom obróbki mechanicznej i termicznej. Dzięki całkowicie ręcznemu procesowi produkcji uzyskiwane wyroby posiadają niezrównaną jakość i dokładność wykonania.

Uchwyt noża wyposażony jest w dodatkowe wzmocnienia na obydwu końcach. Dzięki temu uzyskano lepsze utrzymanie balansu noża w czasie pracy.

Okładziny uchwytu noża wykonane są z bardzo twardego minimum 100-200 letniego drewna oliwkowego. Drewno to zostało specjalnie wyselekcjonowane. Głównymi kryteriami jego wyboru jest odporność na warunki użytkowania i piękne słoje.  

Rękojeść noża wypolerowana została na gładko. W efekcie końcowym daje to uczucie niesamowitego ciepła i lekkości przy pracy.

Wszystkie te walory znakomicie podkreślają elegancję i unikalność każdego noża.

Noże serii Alpha oliwkowa są doskonałym wyposażeniem dla ludzi kochających gotować. Docenią je także ludzie ceniący niebanalne wzornictwo i styl.

Idealnie sprawdzą się również w rękach profesjonalnego kucharza.

Szczegóły produktu

X764-08

Komentarze do produktu

Komentarze (0)