Güde Blok noży Alpha, 7 częściowy
  • Güde Blok noży Alpha, 7 częściowy
  • Güde Blok noży Alpha, 7 częściowy
  • Güde Blok noży Alpha, 7 częściowy

Blok noży Alpha, 7 częściowy

1 625,20 zł
Brutto

Güde Blok noży Alpha, 7 częściowy | Kod produktu: 6-1000

Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

PayPal

Zestaw noży dla każdego domu. W skład zestawu wchodzi 5 noży serii Alpha oraz ostrzałka o długości 26 cm (inna niż ta na zdjęciu). Dodatkowo blok może być wyposażony w nożyczki kuchenne (za dodatkową opłatą). Uzupełnieniem zestawu jest doskonałej jakości blok wykonany z drewna bukowego. Blok dostepny jest w kolorze naturalnym (lakierowany) bądź w kolorze czarnym - prosimy o wybór odpowiedniego wariantu w czasie składania zamówienia. 

Wszystkie elementy składowe zestawu nadają się do mycia w zmywarkach automatycznych.

W skład zestawu wchodzą:

Prosimy o zapoznanie się z zaleceniami odnośnie pielęgnacji i przechowywania noży kutych zawartymi na stronie internetowej www.guede-solingen.pl

 

Noże serii Alpha wykonane są z jednego kawałka szlachetnej stali chromowo-wanadowo-molibdenowej wykuwanej ręcznie. Do uzyskania wyrobu gotowego, kawałek stali poddawany jest ponad 30 czynnościom obróbki mechanicznej i termicznej. Dzięki całkowicie ręcznemu procesowi produkcji uzyskiwane wyroby posiadają niezrównaną jakość i dokładność wykonania.

Dzięki temu, że noże serii Alpha wykonane zostały z jednego kawałka metalu oraz dzięki dodatkowym wzmocnieniom na początku i końcu uchwytu zapewniają jedyne w swoim rodzaju utrzymanie równowagi noża w czasie pracy.

Polerowane na lustro uchwyty wykonane są z tworzywa sztucznego zwanego Hostaform, które odporne jest na zmiany środowiska pracy. Dzięki temu, oraz dzięki bardzo dużemu zakresowi rodzajów noży wchodzących w skład serii Alpha, seria ta jest idealnym wyposażeniem dla profesjonalnych kucharzy jak również dla wielbicieli gotowania.

6-1000

Pliki do pobrania

Katalog noży Alpha

Pełen katalog noży serii Alpha z opisem serii

Pliki do pobrania (274.32k)