Güde Alpha - zestaw do porcjowania

Güde Alpha - zestaw do porcjowania

G1096-21
528,46 zł
Brutto

Güde Alpha - zestaw do porcjowania | Kod produktu: G1096-16

Ilość
  W magazynie

Profesjonalny zestaw do porcjowania mięs i pieczeni. Każdy z elementów zestawu wykonane metodą kucia z pojedynczego kawałka stali chromowo-wanadowo-molibdenowej. W skład zestawu wchodzą:

 

Zestaw zapakowany jest w eleganckie pudełko upominkowe. Doskonały prezent dla wszystkich osób ceniących sobie wyrafinowany styl i doskonałą jakość wykonania.


 

 

Broszura informacyjna

Prospekt serii Alpha


Noże serii Alpha wykonane są z jednego kawałka szlachetnej stali chromowo-wanadowo-molibdenowej wykuwanej ręcznie. Do uzyskania wyrobu gotowego, kawałek stali poddawany jest ponad 30 czynnościom obróbki mechanicznej i termicznej. Dzięki całkowicie ręcznemu procesowi produkcji uzyskiwane wyroby posiadają niezrównaną jakość i dokładność wykonania.

Dzięki temu, że noże serii
Alpha wykonane zostały z jednego kawałka metalu oraz dzięki dodatkowym wzmocnieniom na początku i końcu uchwytu zapewniają jedyne w swoim rodzaju utrzymanie równowagi noża w czasie pracy.

Polerowane na lustro uchwyty wykonane są z tworzywa sztucznego zwanego Hostaform, które odporne jest na zmiany środowiska pracy. Dzięki temu, oraz dzięki bardzo dużemu zakresowi rodzajów noży wchodzących w skład serii
Alpha, seria ta jest idealnym wyposażeniem dla profesjonalnych kucharzy jak również dla wielbicieli gotowania.

Pliki do pobrania

Katalog noży Alpha

Pełen katalog noży serii Alpha z opisem serii

Pliki do pobrania (274.32k)

Komentarze do produktu

Komentarze (0)