Alpha

Specials

Просмотренные товары

Рассылка

Oryginalne garnki rzymskie
Nóż do warzyw, 8 cm View larger

Nóż do warzyw GÜDE Solingen 8 cm

1708-08

New

Nóż do jarzyn, z ostrzem o długości 8 cm

More details

182,93 zł

More info

Nóż  GÜDE do warzyw, tzw. "jarzyniak". Pracując tym nożem obróbka warzyw do przygotowywania posiłków będzie prawdziwą przyjemnością. Bardzo ostra klinga o odpowiednio dobranej długości sprawia że praca wykonywana jest szybko i sprawnie.

Podstawowe parametry noża:

  • Seria: Alpha
  • Kod produktu: 1708-08
  • Długość ostrza: 8 cm
  • Możliwość mycia w zmywarce: TAK

Noże serii Alpha wykonane są z jednego kawałka szlachetnej stali chromowo-wanadowo-molibdenowej wykuwanej ręcznie. Do uzyskania wyrobu gotowego, kawałek stali poddawany jest ponad 30 czynnościom obróbki mechanicznej i termicznej. Dzięki całkowicie ręcznemu procesowi produkcji uzyskiwane wyroby posiadają niezrównaną jakość i dokładność wykonania.

Dzięki temu, że noże serii Alpha wykonane zostały z jednego kawałka metalu oraz dzięki dodatkowym wzmocnieniom na początku i końcu uchwytu zapewniają jedyne w swoim rodzaju utrzymanie równowagi noża w czasie pracy.

Polerowane na lustro uchwyty wykonane są z tworzywa sztucznego zwanego Hostaform, które odporne jest na zmiany środowiska pracy. Dzięki temu, oraz dzięki bardzo dużemu zakresowi rodzajów noży wchodzących w skład serii Alpha  GÜDE Solingen, seria ta jest idealnym wyposażeniem dla profesjonalnych kucharzy jak również dla wielbicieli gotowania.

Отзывы

Написать отзыв

Написать отзыв

Accessories

30 other products in the same category:

Download

Katalog noży Alpha

Pełen katalog noży serii Alpha z opisem serii

Download (274.32k)