Noże kuchenne

Specials

Zadnje ogledano

Obvestila:

Oryginalne garnki rzymskie
Güde Alpha nóż kucharski, 16 cm View larger

Nóż szefa GÜDE Solingen 16 cm

1805-16

New

Güde Alpha nóż szefa kuchni z klingą o długości 16 cm

More details

393,00 zł

More info

Nóż szefa kuchni GÜDE Solingen z serii Alpha. Podstawowy nóż dla wszystkich osób które lubią gotować jak również dla profesjonalnych szefów kuchni. Cięcie, siekanie czy kostkowanie to zajęcia które ten nóż lubi najbardziej. Używając go noża praca w kuchni staje się prawdziwą przyjemnością.

Podstawowe parametry noża:

  • Seria: Alpha
  • Kod produktu: 1805-16
  • Długość ostrza: 16 cm
  • Możliwość mycia w zmywarce: TAK

Noże serii Alpha GÜDE Solingen wykonane są z jednego kawałka szlachetnej stali chromowo-wanadowo-molibdenowej wykuwanej ręcznie. Do uzyskania wyrobu gotowego, kawałek stali poddawany jest ponad 30 czynnościom obróbki mechanicznej i termicznej. Dzięki całkowicie ręcznemu procesowi produkcji uzyskiwane wyroby posiadają niezrównaną jakość i dokładność wykonania.

Dzięki temu, że noże serii Alpha GÜDE Solingen wykonane zostały z jednego kawałka metalu oraz dzięki dodatkowym wzmocnieniom na początku i końcu uchwytu zapewniają jedyne w swoim rodzaju utrzymanie równowagi noża w czasie pracy.

Polerowane na lustro uchwyty wykonane są z tworzywa sztucznego zwanego Hostaform, które odporne jest na zmiany środowiska pracy. Dzięki temu, oraz dzięki bardzo dużemu zakresowi rodzajów noży wchodzących w skład serii Alpha, seria ta jest idealnym wyposażeniem dla profesjonalnych kucharzy jak również dla wielbicieli gotowania.

Mnenja in ocene

Napiši mnenje

Napiši mnenje

30 other products in the same category:

Download

Katalog noży Alpha

Pełen katalog noży serii Alpha z opisem serii

Download (274.32k)