Kategorier

Specials

Nyhetsbrev

Oryginalne garnki rzymskie

Formy płatności

Do Państwa dyspozycji przekazujemy następujące metody płatności:

 Gotówka przy odbiorze przesyłki

Kwota za złożone zamówienie płacona jest listonoszowi lub kurierowi doręczającemu przesyłkę. Za tą usługę doliczana jest opłata dodatkowa w wysokości 9 zł.

 Przelew bankowy

Kompletowanie złożonego zamówienia rozpoczniemy dopiero po otrzymaniu płatności z Twojego banku i zaksięgowaniu środków na naszym rachunku bankowym. Nadmieniamy, że realizacja płatności dokonywanej tym sposobem może zająć 1-2 dni w zależności od banku nadawcy. W celu uniknięcia opóźnień w realizacji zamówienia prosimy o podanie w treści przelewu nazwy sklepu, imienia i nazwiska oraz numeru zamówienia. Wszystkie dane konieczne do realizacji przelewy wysyłane są automatycznie mailem po złożeniu zamówienia dla tego też prosimy o sprawdzenie skrzynki pocztowej podanej w procesie składania zamówienia w naszym sklepie. Gdyby jednak z jakiegoś powodu email z danymi do przelewu nie dotarł do Państwa prosimy o skorzystanie z tego linku w celu odczytania danych koniecznych do wykonania przelewu bankowego. Jeżeli w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia nie otrzymamy płatności, zamówienie zostanie anulowane.

Karta kredytowa

Płatności kartą kredytową realizowane są natychmiast.Jest to jedna z najszybszych metod przyspieszenia realizacji zamówienia ponieważ nie będziemy oczekiwać z realizacją aż do momentu kiedy środki zostaną zaksięgowane na naszym rachunku bankowym.

 PayPal

Zamówienia opłącone tą metodą realizowane są natychmiast (bez oczekiwania na zaksięgowanie środków na naszym koncie bankowym). PayPal to jedna z najbezpieczniejszych platform płatniczych świata.

Aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo, wszystkie transakcje są monitorowane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez zespół specjalistów do spraw bezpieczeństwa. Ich zadaniem jest identyfikacja podejrzanych czynności i zachowań oraz ochrona naszych użytkowników przed nieautoryzowanymi transakcjami. Jeżeli mimo podejmowanych przez nas czynności prewencyjnych Twoja transakcja nie przebiega zgodnie z planem lub masz jakiekolwiek obawy dotyczące swojego bezpieczeństwa online, naruszeń typu phishing, możesz łatwo zgłosić problem i uzyskać pomoc. Dodatkowo, zarówno sprzedający, jak też kupujący objęci są programem ochronnym.

Więcej o PayPal: http://www.paypal.pl

Szybkie przelewy elektroniczne

Ta metoda płatność podobnie jak karta kredytowa i PayPal zapewnia, że zamówienie kierowane jest do realizacj bez zbędnej zwłoki. Po wybraniu tej metody płatności zostaniesz przekierowany(-a) w bezpiecznym szyfrowanym połączeniu do strony Twojego banku gdzie po zalogowaniu siię na swoje konto dostajesz wstępnie wypełniony kwotą i innymi koniecznymi danymi formularz przelewu. Po zaakceptowaniu tego formularza płatność jest przekazywana na nasz rachunek bankowy.

W kanale tym oferujemy natychmiastowe płatności z następujących banków:

raty PayU

realizacja ONLINE (w godzinach pracy BIK)

VISA, MasterCard

realizacja ONLINE (Express Payment)

mTransfer

realizacja ONLINE

MultiTransfer

realizacja ONLINE

Płacę z iPKO

realizacja ONLINE

Płacę z Inteligo

realizacja ONLINE

Przelew24

realizacja ONLINE

Płacę z Alior Bankiem

realizacja ONLINE

Płacę z Alior Sync

realizacja ONLINE

Płacę z Citi Handlowy

realizacja ONLINE

Płać z ING

realizacja ONLINE

Pekao24Przelew

realizacja ONLINE

Millennium - Płatności Internetowe

realizacja ONLINE

Przelew Online Crédit Agricole

realizacja ONLINE

Płać z Nordea

realizacja ONLINE

Przelew z Deutsche Banku

realizacja ONLINE

MeritumBank Przelew

realizacja ONLINE

Paylink Idea

realizacja ONLINE

Płacę z PBS

realizacja ONLINE

EuroBank Płatność Online

realizacja ONLINE (5.00 - 22.00)

Przelew z BPH

realizacja ONLINE (5.00 - 21.00 w dni robocze)

Przelew z Raiffeisen Polbank

realizacja od 8.00 - 18.00 w dni robocze

Przelew z GetinBank

realizacja od 8.00 - 18.00 w dni robocze

Przelew z BGŻ

realizacja od 8.00 - 17.00 w dni robocze

Przelew z KB24

realizacja od 7.00 - 20.00 w dni robocze

Przelew z Bankiem Pocztowym

realizacja od 7.00 - 21.00 w dni robocze


Więcej o PayU: http://www.payu.pl