Alpha

Specials

Visade produkter

Nyhetsbrev

Oryginalne garnki rzymskie
Nóż do steków Porterhouse, 12 cm View larger

Nóż do steków Porterhouse GÜDE Solingen 12 cm

1380-12

New

Nóż do steków Porterhouse, klinga o długości 12 cm

More details

235,77 zł

More info

Kuty nóż do steków i pomidorów. Z łatwością rozkrawa najtwardszy nawet stek dzięki drobnym ząbkom na ostrzu. Krojenie pomidorów tym nożem odbywa się bez zbędnego wysiłku i pomidor może być pokrojony dokładnie tak jak sobie tego życzysz. 

Podstawowe parametry noża:

  • Seria: Alpha
  • Kod produktu: 1380-12
  • Długość ostrza: 12 cm
  • Możliwość mycia w zmywarce: TAK

 

Noże serii Alpha GÜDE Solingen  wykonane są z jednego kawałka szlachetnej stali chromowo-wanadowo-molibdenowej wykuwanej ręcznie. Do uzyskania wyrobu gotowego, kawałek stali poddawany jest ponad 30 czynnościom obróbki mechanicznej i termicznej. Dzięki całkowicie ręcznemu procesowi produkcji uzyskiwane wyroby posiadają niezrównaną jakość i dokładność wykonania.

Dzięki temu, że noże serii Alpha GÜDE Solingen  wykonane zostały z jednego kawałka metalu oraz dzięki dodatkowym wzmocnieniom na początku i końcu uchwytu zapewniają jedyne w swoim rodzaju utrzymanie równowagi noża w czasie pracy.

Polerowane na lustro uchwyty wykonane są z tworzywa sztucznego zwanego Hostaform, które odporne jest na zmiany środowiska pracy. Dzięki temu, oraz dzięki bardzo dużemu zakresowi rodzajów noży wchodzących w skład serii Alpha, seria ta jest idealnym wyposażeniem dla profesjonalnych kucharzy jak również dla wielbicieli gotowania.

Omdömen

Skriv din recension

Skriv din recension

Accessories

30 other products in the same category:

Download

Katalog noży Alpha

Pełen katalog noży serii Alpha z opisem serii

Download (274.32k)