Scyzoryki dla profesjonalistów

Scyzoryki dla profesjonalistów

Scyzoryki dla profesjonalistów to doskonały nośnik reklamowy dla prawie wszystkich branż usługowych i przemysłowych począwszy od sektora produkcji pasz czy komponentów żywieniowych poprzez branżę montażową a skończywszy na branży budowlanej.

Dobry scyzoryk przydatny jest zawsze dla każdego profesjonalisty a scyzoryk który długo jest ostry jest bardzo cenionym gadżetem u profesjonalistów.

Nasze doskonałej jakości scyzoryki z pojedynczym ostrzem i dodatkowymi funkcjami są bardzo chętnie zamawiane jako drobne podarunki dla pracowników ale także dla odbiorców.

Wykonujemy projekty polegające na dostawach logowanych scyzoryków według uzgodnionych z klientem warunków. Okładziny scyzoryków dostępne w wielu kolorach i pozwalają dobrać kolor najbardziej odpowiadający wymaganiom klienta.

Scyzoryk Solingen Teflon do butelek 9 cm czerwony Scyzoryk Solingen Teflon do butelek 9 cm czerwony Scyzoryk Solingen Teflon do butelek 9 cm czerwony
0

Scyzoryk Solingen Teflon 9 cm czerwony

60,98 zł

Długośc ostrza: 70/90 mm

Grubość ostrza: 2 mm

Stal / Twardość: molibdenowo-wanadowa / 56-58 HRC

ostrze teflonowane

Waga: 90 g

Okładzina: tworzywo kol czerwony

(0/50)

  Scyzoryk Solingen Handwerk 9 cm czerwony

  60,98 zł

  Idealny nośnik reklamy dla wszelkich branż związanych z budownictwem, szeroko pojętą techniką, przetwórstwem tworzyw, produkcją pasz i dodatków spożywczych.

  W ofercie nóż bez nadruku

  (1/51)
  • Obecnie brak na stanie