Güde Blok noży Alpha, 7 częściowy
Franz Güde

Blok noży Alpha, 7 częściowy

1 829,27 zł
Brutto

Güde Blok noży Alpha, 7 częściowy | Kod produktu: 6-1000

Ilość
  W magazynie

Zestaw noży dla każdego domu. W skład zestawu wchodzi 5 noży serii Alpha oraz ostrzałka o długości 26 cm (inna niż ta na zdjęciu). Dodatkowo blok może być wyposażony w nożyczki kuchenne (za dodatkową opłatą). Uzupełnieniem zestawu jest doskonałej jakości blok wykonany z drewna bukowego. Blok dostępny jest w kolorze naturalnym (lakierowany) bądź w kolorze czarnym - prosimy o określenie odpowiedniego wariantu w czasie składania zamówienia. 

Wszystkie elementy składowe zestawu nadają się do mycia w zmywarkach automatycznych.

W skład zestawu wchodzą:

 

Noże serii Alpha wykonane są z jednego kawałka szlachetnej stali chromowo-wanadowo-molibdenowej wykuwanej ręcznie. Do uzyskania wyrobu gotowego, kawałek stali poddawany jest ponad 30 czynnościom obróbki mechanicznej i termicznej. Dzięki całkowicie ręcznemu procesowi produkcji uzyskiwane wyroby posiadają niezrównaną jakość i dokładność wykonania.

Dzięki temu, że noże serii Alpha wykonane zostały z jednego kawałka metalu oraz dzięki dodatkowym wzmocnieniom na początku i końcu uchwytu zapewniają jedyne w swoim rodzaju utrzymanie równowagi noża w czasie pracy.

Polerowane na lustro uchwyty wykonane są z tworzywa sztucznego zwanego Hostaform, które odporne jest na zmiany środowiska pracy. Dzięki temu, oraz dzięki bardzo dużemu zakresowi rodzajów noży wchodzących w skład serii Alpha, seria ta jest idealnym wyposażeniem dla profesjonalnych kucharzy jak również dla wielbicieli gotowania.

Szczegóły produktu

6-1000