Güde Alpha - zestaw do porcjowania
Franz Güde

Güde Alpha - zestaw do porcjowania mięs

528,46 zł
Brutto

Güde Alpha - zestaw do porcjowania | Kod produktu: G1096-16

Ilość
  W magazynie

Profesjonalny zestaw do porcjowania mięs i pieczeni. Każdy z elementów zestawu wykonany metodą kucia z pojedynczego kawałka stali chromowo-wanadowo-molibdenowej. W skład zestawu wchodzą: 

Zestaw zapakowany jest w eleganckie pudełko upominkowe. Doskonały prezent dla wszystkich osób ceniących sobie wyrafinowany styl i doskonałą jakość wykonania.

Noże serii Alpha wykonane są z jednego kawałka szlachetnej stali chromowo-wanadowo-molibdenowej wykuwanej ręcznie. Do uzyskania wyrobu gotowego, kawałek stali poddawany jest ponad 30 czynnościom obróbki mechanicznej i termicznej. Dzięki całkowicie ręcznemu procesowi produkcji uzyskiwane wyroby posiadają niezrównaną jakość i dokładność wykonania.

Dzięki temu, że noże serii
Alpha wykonane zostały z jednego kawałka metalu oraz dzięki dodatkowym wzmocnieniom na początku i końcu uchwytu zapewniają jedyne w swoim rodzaju utrzymanie równowagi noża w czasie pracy.

Polerowane na lustro uchwyty wykonane są z tworzywa sztucznego zwanego Hostaform, które odporne jest na zmiany środowiska pracy. Dzięki temu, oraz dzięki bardzo dużemu zakresowi rodzajów noży wchodzących w skład serii
Alpha, seria ta jest idealnym wyposażeniem dla profesjonalnych kucharzy jak również dla wielbicieli gotowania.

Szczegóły produktu

G1096-21

Karta katalogowa

Możliwość mycia w zmywarce
TAK
Materiał klingi
stal nierdzewna chromowo- molybdenowo-wanadowa
Twardość HRC
57-58